У БФ «Карітас Запоріжжя» відбулася вистава Форум-театру «В одну річку двічі не ввійдеш»

30 Травня 2017

27 травня в рамках проекту «Миротворчість. Шлях надії» відбулася вистава Форум-театру «В одну річку двічі не ввійдеш» за участю творчої команди «Форум-театр Запоріжжя», створеної за підтримки БФ «Карітас Запоріжжя».

Глядачам була представлена реальна історія однієї сім`ї, що переїхала із Донецька. Історія про чоловіка та дружину, які мають різні погляди на ситуацію переселення та їх інтеграція в місцеву громаду.

Під час перегляду учасники виявили зацікавленість подіями, що відбувалися на сцені, активно включилися в обговорення історії, пропонували варіанти вирішення ситуації, що склалася. Глядачі сміливо виходили на сцену, змінюючи поведінку героїв, з метою набуття нового досвіду щодо розв`язання конфлікту.

Форум-театр за участю творчої команди «Форум-театр Запоріжжя», створеної за підтримки БФ «Карітас Запоріжжя», розширяє коло шанувальників, та має своїх постійних глядачів.

По закінченню заходу учасники ділилися враженнями: «Дуже реальний сюжет. В мене в житті була схожа ситуація, яка відбувалася з моєю подругою. Зараз я краще розумію, чому вона так чинила».

 

Повідомили в БФ «Карітас Запоріжжя»

Світлина від Карітас Запоріжжя.

Світлина від Карітас Запоріжжя.

Світлина від Карітас Запоріжжя.