Візитація монастиря сестер-василіянок в Запоріжжі

30 Червня 2021

25 – 28 червня 2021 року Божого відбулась візитація монастиря Святих апостолів Петра і Павла сестер ЧСВВ в місті Запоріжжі.

 

Візитацію провела мати Даниїла Винник, протоігуменя української провінції Пресвятої Трійці сестер-василіянок, в супроводі вікарії, сестрою Севастіяною Зінкевич.

 

Протягом трьох днів протоігуменя та її помічниця перебували в запорізькій обителі. За цей час мати Даниїла мала нагоду поспілкуватись з ігуменею монастиря, сестрою Лукією Мурашко, про стан справ у монастирі та дізнатись про труднощі, що виникають у служінні сестер. Монахині також підбили підсумки діяльності за минулий рік та обговорили плани на майбутнє.

 

Мати Даниїла також зустрілась із владикою Степаном Меньком, екзархом  Донецьким, та отцем Андрієм Бухваком, настоятелем парафії святого Архістратига Михаїла. Під час зустрічі протоігуменя подякувала за підтримку запорізьких сестер-монахинь та висловила надію на подальшу плідну співпрацю.

 

Варто згадати, що разом з протоігуменею до Запоріжжя також прибула сестра Йосафата Цяпало, яка багато років несла своє служіння в Запоріжжі, а цього року була призначена ігуменею свято-успенського монастиря сестер ЧСВВ в Полтаві.

 

..

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ