Відбулось паломництво Братства МБНП з Бердянська До Запоріжжя

30 Травня 2021

Цього року Братство Матері Божої Неустанної Помочі святкує 150-річчя від дня заснування. З цієї нагоди відбулась проща парафіяльного Братства МБНП на чолі з ієромонахом Іваном Левицьким ЗНІ, настоятелем парафії, з храму Різдва Пресвятої Богородиці міста Бердянська (Запорізька область) до храму Матері Божої Неустанної Помочі міста Запоріжжя.

Дорогою до Запоріжжя учасники та учасниці прощі мали нагоду провести час у молитві та духовних розважаннях під спів християнських пісень, а прибувши до місця призначення спільно взяли участь у Божественній Літургії, яку звершив настоятель парафії Матері Божої Неустанної Помочі протоієрей Роман Вовк.

У своїй проповіді отець Роман наголосив на важливості особистого спілкування з Богом, а також на прикладі самарянки, якій присвячена 5-та неділя після Пасхи, священнослужитель пояснив, як важливо ділитись з іншими досвідом пережиття близькості з Богом.

По завершенні Божественної Літургії настоятель запросив прочан до спільної трапези, під час якої гості мали нагоду ближче ознайомитись з історією розвитку парафії та будівництва запорізького храму Матері Божої Неустанної Помочі.

Отець Іван Левицький та парафіяльне Братство МБНП з міста Бердянська висловлюють подяку отцю Романові Вовку за гостинність та теплий прийом.

..

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ