В Донецькому екзархаті священник разом з дружиною провів зустріч подружніх пар

31 Травня 2021

29 травня 2021 року Божого в місті Кам’янському (Дніпропетровська область) відбулася зустріч подружніх пар під проводом отця Ігоря Пагулича, настоятеля парафії Преображення Господнього, та пані Марії Пагулич.

Вечір був присвячений 5 мовам любові в подружжі. У зустрічі взяли участь 15 пар, які вчились знаходити для себе найпершу та особливу мову любові для своїх подругів та подруг. Одним з елементів навчання стали різноманітні веселі конкурси і танці, беручи учать в яких учасники та учасниці по-особливому приділяли час одне одному.

Своїми враженнями від цього вечора поділилась пані Світлана Джердж:

«Кожне подружжя на цій зустрічі змогло перетворити звичайний суботній вечір на час для себе, зробивши лише один крок – відкликнувшись на запрошення від подружжя отця Ігора та пані Марії Пагулич, які готували та організовували цю зустріч, ділилися своїм досвідом, любов’ю, мудрістю та радістю!».

Отець Ігор поділився думкою про те, що проведення подружніх зустрічей зустрічей допомагає подругам у праці над своїми стосунками.

 

«Такі зустрічі дають змогу здобути нові знання, корисний досвід та натхнення для праці над стосунками у подружжі. В особливий спосіб дякуємо євангелізаційній спільноті «Галилея» за ідею проведення «Вечора подружніх пар»!», – зазначив священник. 

..

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ