Львівська молодь водила гаївки на Сході України із студентськими капеланами

29 Травня 2021

Разом з капеланом отцем Юрієм Остапюком команда простору DoBro, який діє при Центрі студентського капеланства Львівської архиєпархії, відвідала чимало місць.

Гаївки розпочалися 22 травня зі святкування храмового празника в парафії УГКЦ у Костянтинівці, парохом якої є отець Віталій Кестер. Після Літургії частина волонтерів проводила забави на подвір’ї храму, а інші вирушили у смт Новодонецьке в гості до отця Степана Попадюка, де також добре позабавлялися. А ще цього дня відвідали військових у Часовому Яру.

23 травня волонтери вирушили у Мирноград, у парафію УГКЦ до отця Івана Василенка, де після Літургії провели гаївки для дітей та парафіян храму. Пізніше великодні забави відбулися в ще одному традиційному місці відвідин – 66-му військовому мобільному госпіталі у Покровську.

«Щиро дякуємо друзям Волонтерського простору DoBro та студентського капеланства за турботу: отцю Віталію Кестеру, отцю Стефану Попадюку, о. Івану Василенкові, п. Сергію та п. Нілі Пастухам і їхньому «Гостинному двору», п. Олі Барабаш за багатолітню спільну працю, і нашим капеланським дітям – Богданні та Роману Гридковцям, які піклуватимуться про волонтерів на шляху додому! А також всім нашим друзям – раді були бачити кожного з вас!

Щиро радіємо, що цього року змогли побувати в цих місцях, і сумуємо, що в силу обставин не вдалося потрапити в інші міста Донеччини.

Поїздка відбулася завдяки коштам, зібраним на великодніх ярмарках, та завдяки окремим жертводавцям. Висловлюємо подяку всім за підтримку і молитву!

І звичайно ж дякуємо волонтерам: Володимиру Чорному, Ромі Пристай, Марії Тракало, Наталії Гуменюк, Олі Литвиненко, Марії та Ярославні Слабим! Добро діє!» – висловили вдячність організатори акції.

..

Джерело: https://kapelanstvo.info/