В храмі святого Володимира відбулась Перша Сповідь та Урочисте Святе Причастя

18 Травня 2021

16 травня 2021 року Божого під час Архієрейської Божественної Літургії в храмі святого Володимира Великого в місті Запоріжжі діти приступили до Першої Cповіді та Урочистого Святого Причастя.

Богослуження звершив владика Степан Меньок, екзарх Донецький, разом з отцем Андрієм Бухваком, настоятелем парафії.

Протягом навчального року діти парафії готувались до цієї події разом з сестрами Чину Святого Василія Великого з монастиря святих апостолів Петра і Павла у парафіяльній катехитичній школі. Після успішного завершення навчання та складення іспитів п’ятеро наймолодших парафіян та парафіянок змогли вперше в житті посповідатись та після цього урочисто прийняти Святе Причастя.

Звертаючись до дітей, екзарх Донецький наголосив, що в Святому Причасті є присутній сам Бог.

«Сповідь та Святе причастя – це дві речі, які роблять нас ближчими до Бога! Сповідь, до якої ви сьогодні вперше приступили, – це Тайна, встановлена Господом з величезної любові до нас, грішних людей, а Святе Причастя – це єднання з самим Богом, який присутній між нами під видом хліба та вина. Пам’ятайте про це і ніколи не втрачайте можливості бути з Ісусом, приймаючи його у Святих Тайнах!», - наголосив владика Степан.

Отець Андрій також звернувся до дітей з вітальним словом. Парох привітав дітей з урочистістю та закликав ніколи не втрачати близьких стосунків з Богом. Священник наголосив, що важливу роль духовному житті дітей відіграють батьки, тому запросив їх давати живий приклад християнського життя.

..

Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ