Екосад мирного неба висадили в прифронтовому місті на Донеччині

28 Квітня 2021

Біля храму Святого Миколая заклали фруктовий сад мирного неба, який стане окрасою церковного подвір'я, добрим прикладом шанобливого ставлення до створеного Богом світу та піклування про прийдешні покоління.  У Донецькому екзархаті це вже четвертий сад, висаджений за підтримки Екобюро УГКЦ, передає Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології.

Знакова подія відбулася 23 квітня 2021 року Божого, напередодні Вербної неділі, під проводом отця Віталія Кестера, настоятеля парафії,  за участю отця Івана Василенка, декана Краматорського,  та за активної підтримки парафіян.

Спільними зусиллями активісти висадили 32 дерева: сливи, груші, яблуні звичайні, яблуні сортові на штамбі, вишню та два клени. Місцева громада висловлює вдячність керівнику Екологічного бюро  Донецького екзархату УГКЦ отцю Михайлові Неїжмаку за чудову ідею, яка впроваджується за сприяння церковної екологічної інституції по всій Україні, та фінансову підтримку в придбанні саджанців.

«Хай сад, висаджений спільними зусиллями, росте, приносить плоди та користь людям і квітне на прославу Бога-Творця. Хай Господь благословить усіх, хто дбає про природу, красу, середовище, яке ми творимо на славу Божу й добро інших, а Пречиста Діва Марія завжди опікується вами й  допомагає в житті. Бажаємо здоров’я, натхнення на многії та благії літа», - висловлює свої молитовні побажання парафія Святого Миколая у місті Константинівка.

«Радію, що ще одна добра справа реалізована на теренах Донецького екзархату. Дай Боже, щоб мирне небо завжди було над цим садом. Важливо  постійно доглядати його та піклуватися, а згодом, споживаючи плоди, даровані Господом, самим провадити дружнє до довкілля  повсякденне життя», - прокоментував подію отець Михайло Неїжмак.

..

Джерело: www.ecoburougcc.org.ua