В Снігурівці відбулось прийняття нових членів спільноти Лицарів Колумба

04 Квітня 2021

3 квітня, у першу суботу місяця, спільноти парафії Різдва Пресвятої Богородиці та Успеня Святої Анни міста Мелітополя провели традиційну одноденну прощу до ікони Сніжної Богородиці в Снігурівці. 

 

Вірні розпочали молитовну програму з вервиці до Богородиці, під проводом отця Петра Креніцкого, настоятеля парафії Різдва Пресвятої Богородиці, який перед кожним страсним таїнством виголошував духовні науки і заохочував  весь люд до щирого моління. Опісля розпочалась Божественна Літургія,  яку співслужили отці з міст Мелітополя та Токмаку, а також та села Снігурівки.

 

Під час проповіді отець Петро зазначив, що в кожну епоху християнство піддавалась шквалу критики і насильства з боку «мудрих» цього світу, проте в кожний час завжди були люди, ба навіть цілі спільноти, які не боялися відстоювати християнські цінності. Таким прикладом була чоловіча організація Лицарів Колумба на чолі зі своїм засновником блаженним отцем Майклом МакГівні. 

 

Період життя отця Майкла припав на кінець ХІХ століття, у несприятливі умови для духовного розвитку чоловіків-католиків, для підтримки безліч родин, а також для поширення християнських цінностей. Проте молодий отець МакГівні йшов назустріч усім тим, хто з’являвся на його життєвій стежині. Блаженний завжди старався у радісних та важких хвилинах бути зі своїми парафіянами. Тому, аби задовільнити всі потреби своїх вірних у щоденному житті, він заснував спільноту Лицарів Колумба, яка на сьогодні стала найбільшою католицькою організацією чоловіків

 

Після Служби Божої для прочан був представлений документальний фільм про життєдіяльність блаженного отця Майкла МакГівні та формування організації Лицарів Колумба. А наприкнці молитовної програми відбулось урочисте прийняття до спільноти п’ятьох кандидатів, під головуванням Великого Лицаря  Володимира Плекана.

 

..

Для пресслужби Донецького екзархату УГКЦ

брат Руслан Бутенко, студент ІІІ курсу КТДС