Греко-католики Енергодара просять підтримати їхню мрію - мати свій храм

01 Квітня 2021

За ці вже майже десять років сформували нашу спільноту, разом молилися, творили діла милосердя, разом гуртувалися, тішилися і сумували… однак сьогодні настав час рухатися далі…

Наша парафіяльна родина Святого Йосифа Обручника розпочинає будівництво повноцінного храму для потреб громади! Ми з вами вже вирішили питання щодо земельної ділянки, наближаємося до завершення питання проєкту і незабаром, з Божою допомогою, плануємо розпочати  будівництво. Дякуємо всім, хто тим чи іншим способом допоміг нам із земельною ділянкою. Нехай віддячить Вам Господь. 

На перший погляд наш намір може видаватися фантастичною ідеєю, адже наша громада поки що дуже маленька, проте має грандіозну мрію – збудувати для Господа святиню, яка, без сумніву, стане окрасою не тільки Енергодара, а й усього Запорізького краю.

Тому сьогодні хочемо просити всіх людей доброї волі вкласти свою лепту в будівництво нашого храму. Далеко не кожному поколінню випадає нагода звести для Господа дім, тож це великий дар та велика відповідальність. Будуючи храм на землі, ми створюємо собі храм на Небесах. Храм - це місце слави Божої. Будуючи храм, християнин славить ім'я Господнє та проголошує Боже слово у світі. Ми розуміємо, що людям часто не вистачає на найнеобхідніше, проте, якщо кожен докладеться наскільки зможе на цю святу справу, Господь обов'язково воздасть сторицею.

Ласкаво просимо в міру своїх можливостей долучитись до будівництва храму Святого Йосифа Обручника в місті Енергодарі!

Детільніше про те, як підтримати громаду греко-католиків в Енергодарі, можна дізнатись ща номером: 

097 9602824 - о. Олександр Варницький.

P.S. Очевидно, кожен розуміє, що збудувати церкву – це досить тривалий та надзвичайно дорогий процес. Тому звертаємося до наших священників: можливо, у когось у парафії є капличка, яку можна було б розібрати та передати нам, або ж вагончик. Просимо допомогти нашій громаді.

..

Вірні парафії святого Йосифа Обручника в м. Енергодарі