Відійшов до Вічності отець Віталій Мартинчук

04 Лютого 2021
Із сумом повідомляємо, що цієї ночі на 63-му році життя та 5-му священичого служіння після тяжкої хвороби відійшов по вічну нагороду до Господа отець Віталій Мартинчук, настоятель парафії Божого Милосердя в селі Матвіївці Запорізької області та Голова Катехитичної  комісії Донецького екзархату.
 
Отець Віталій Мартинчук народився на Донеччині, присвятив життя військовій службі, завершивши яку, відчув покликання до душпастирського служіння. Закінчивши Катехитично-педагогічний інститут УКУ та Івано-Франківську духовну семінарію імені свщмч. Йосафата, 8 травня 2016 року в храмі Святих Апостолів Петра і Павла в місті Мирнограді отримав дияконські, а 4 грудня –  ієрейські свячення з рук єпископа Степана Менька, екзарха Донецького.
 
Ставши священником, з 2017 року ніс служіння сотрудника парафій Матері Божої Неустанної Помочі в Запоріжжі та Святого Юрія в місті Покровську, того ж року очолив Катехитичну комісію Донецького екзархату. З 2018 року отець Віталій був призначений настоятелем парафії Божого Милосердя в Матвіївці поблизу Запоріжжя.
 
Владика Степан Меньок та вся спільнота Донецького екзархату висловлює щирі співчуття дружині та всім рідним і близьким отця Віталія. 
 
Сьогодні владика Степан у співслужінні священників екзархату звершить Чин ієрейського похорону, а завтра - Заупокійну Божественну Літургію в храмі Божого Милосердя, де останніми роками служив отець Віталій Мартинчук. Отець Віталій буде похований завтра у своєму рідному місті Кураховому.
 
Нехай Всемилостивий Господь подасть вічний упокій новопереставленому ієрею Віталію!
Вічная пам'ять!
 
..
Пресслужба Донецького екзархату УГКЦ