Соціальне служіння на парафії Преображення Господнього

27 Грудня 2020
27 грудня, після недільної Літургії, на парафії Преображення Господнього УГКЦ міста Кам'янське відбулася благодійна акція для дітей, якими опікується парафіяльний Карітас. Парафіяни гуртом наліпили чимало пельмень та насмажили гору млинців. Спільна добра справа стала нагодою для спілкування та обговорення планів на майбутнє.
Ділиться враженнями Оксана Гудилова: "Дякую за можливість зробити щось добре і послужити тим, хто найбільше потребує. Такі заходи дають змогу закорінюватись у спільноті та бачити, як віра стає дієвою. Це надихає, наповнює серце світлом ..."
Сергій Лавриненко признався, що раніше не мав досвіду роботи з тістом але, за спостереженнями парафіян, в нього це добре виходить. Ось кілька думок Сергія про участь в спільній акції:
"Взявши сьогодні участь у благодійній акції "Нагодуй нужденних", яка проходить зараз у БФ Карітас, я отримав масу позитивних вражень та разом із спільнотою долучився до ліпки пельмень, внісши свій невеличкий вклад в цю добру справу. Хочу подякувати всім присутнім та самому БФ Карітас за цей важливий захід, а також за теплий настрій, купу емоцій та гарних людей, посмішки яких наповнюють теплом та любов'ю."
 
Завдяки спільній праці парафіян під час канікул та карантину діти із сімей у складних життєвих обставинах, що є під супроводом Карітасу, будуть смакувати зробленими з любов'ю млинцями та пельменями!