Святий Миколай завітав на парафію в місті Кам'янському

19 Грудня 2020

У новоосвяченому храмі Матері Божої Неустанної Помочі в місті Кам’янському (Дніпропетровська область) вперше відбулось святкування Дня Святого Миколая.

Напередодні свята отець Михайло Неїжмак, настоятель парафії, відслужив Велику Вечірню з Литією, а відтак 19 грудня, коли Церква вшановує Святого Миколая Чудотворця, відбулась святкова Божественна Літургія, на якій буди присутні вірні разом з дітьми.

По завершенні Святої Літургії під спів пісні «Ой, хто, хто Миколая любить» парафіяни зустрічали Святого Миколая, архієпископа Мир Лікійських, який привітав усіх присутніх солодкими подарунками. Дітлахи подякували Святому віршиками та піснями, які вивчили разом з батьками.

«Цього свята завжди радо чекає наша молода спільнота, адже сьогодні стаються дива і кожен отримує подарунок! У 2017 році ми ще не мали свого храму, але до всіх приходив Святий Миколай – це стало нашою традицією. Відчуваємо його допомогу, адже Святий Чудотворець ніколи нікого не залишав, але приділяв увагу кожній потребуючій людині, а ми всі маємо різні потреби…», – зазначив отець Михайло.

Варто зазначити, що парафія Матері Божої Неустанної Помочі в місті Кам’янському існує вже понад три роки, а парафіяльний храм був освятив влітку 2020-го року єпископ Степан Меньок, екзарх Донецький УГКЦ.

..

Для пресслужби Донецького екзархату УГКЦ 

повідомив о. Михайло Неїжмак